VIJESTI O FESTIVALU FILMSKI PROGRAM DOGAĐANJA ULAZNICE PRESS VOLONTERI ARHIVA ENGLISH  
KINO EUROPA Varšavska3
Nedjelja 16.10.

           OTVORENJE FESTIVALA, 20:00h -    Tiranosaur     Stella Artois filmski tulum: DJ oranG-2-denS

 Ponedjeljak17.10.
Utorak 18.10.
Srijeda 19.10
Četvrtak 20.10.
Petak 21.10.
Subota 22.10.
Nedjelja 23.10.

 

 

09:00

Glavni program
Dokumentarni filmovi

 


Drvo

Još sam tu

Marijine

12:30

Bibijada

11:00
Bibijada

Zlatna karta

13:00
 

Repriza kratkih igranih filmova iz glavnog programa I.

Duhovi


Sretan sam


Potisnuto


Dont brejk maj turbofolk hart


Uspavaj me

15:00

Glavni program
Dugometražni filmovi /
Reprize 


POSEBNA PROJEKCIJA

Soba 304 

Sramota

Bagremi


Oslo, 31. kolovoza

Lena

   

Repriza kratkih igranih filmova iz glavnog programa II.


Prijelaz 

 
 
Mali borci 

 
 
Mila Caos 

 
 
Sutra, Alžir? 

 
Kad je Namibija bila grad... 

 




17:00

Glavni program
Dugometražni filmovi /
Reprize





        
          Izlet
   
     

19:30

Glavni program
Dugometražni i kratki igrani filmovi



Kad je Namibija bila grad...

Bagremi

 

Dont brejk maj turbofolk hart

Oslo, 31. kolovoza

Duhovi

Lena

20:00


ZATVARANJE FESTIVALA I DODJELA NAGRADA

Opasna metoda  (izvan konkurencije)


 

 

22:00

Glavni program
Dugometražni i kratki igrani filmovi

 

 

 


KINO TUŠKANAC
Tuškanac 1

 Ponedjeljak17.10.
Utorak 18.10.
Srijeda 19.10
Četvrtak 20.10.
Petak 21.10.
Subota 22.10.
Nedjelja 23.10.

10:30

Glavni program
Dugometražni i kratki igrani filmovi


14:00
Glavni program / Dokumentarni filmovi
Oblak

13:00

Glavni program
Dugometražni i kratki igrani filmovi

Sretan sam

U zaklon

Potisnuto

Razmjena

Sutra, Alžir?

Krvna osveta



16:00
Glavni program / Dokumentarni filmovi

Zemlja znanja

16:30

Glavni program
Dokumentarni filmovi


Talibani iza maske

Neki drugi Chelsea

Zemlja znanja

Barzak

17:00
VELIKIH 5

Tuđa nevolja

17:30
Glavni program / Dokumentarni filmovi
Marijine

19:00

Velikih 5



20 cigareta

 

Glavni program / Dokumentarni filmovi
 

Odustat ću sutra

21:00

Glavni program
Dokumentarni filmovi

Odustat ću sutra Marijine Orkestar
Oblak Afrički izbori

Orkestar

 

Još sam tu
 


23:00

Kockice /

Posebne projekcije


POSEBNA PROJEKCIJA

Politički predizborni spotovi

 

 

 


MUZEJ SUVREMENE UMJETNOSTI

(Av. Dubrovnik 17)

Ponedjeljak17.10.
Utorak 18.10.
Srijeda 19.10
Četvrtak20.10.
Petak 21.10.
Subota 22.10.
Nedjelja 23.10.

18:30

Bibijada

Reper Ricky i kradljivac bicikla

21:00

Velikih 5

Tuđa nevolja

Zaustavljen

21:30

POSEBNA PROJEKCIJA

Šejla Kamerić: Retrospektiva u MSU

1395 dana bez crvene


Bez oca

 


DOKUKINO CROATIA

Katančićeva 3

Ponedjeljak 17.10.
Utorak 18.10.
Srijeda 19.10
Četvrtak 20.10.
Petak 21.10.
Subota 22.10.



19:00

Glavni program
Dokumentarni filmovi / reprize

Razgovor uz goste


 

21:00

Glavni program
Dokumentarni filmovi / reprize

Razgovor uz goste

Posljednji dan ljeta

Drvo
(razgovor s redateljem Bjorn Bratbergom)

Talibani iza maske (razgovor s redateljem /
Paul Refsdal)

Na rubu Rusije
(razgovor s redateljem / Michal Marczak)


Oblak
(razgovor s redateljem /Miroslav Sikavica)
 




Kandidati
(razgovor s redateljicom / Ayla Gottschlich)


 

 

POPRATNA DOGAANJA






POPRATNA DOGAANJA

Ponedjeljak 17.10. 9:30
PLESNI CENTAR

 Predavanje Moving Danes

Utorak 18.10.
18:00

PRESS CENTAR KINO EUROPA

Casanovafest:
predstavljanje uz goste Casanovafesta


 


10.10. - 30.10.

KINO EUROPA

 
NICK WALL:
Izložba filmskih fotografija

 

Četvrtak 20.10.
18:00 

AKADEMIJA DRAMSKIH UMJETNOSTI

Predstavljanje Tampere Film Festivala

 Projekcija kratkih  filmova i predavanje

 


Ponedjeljak17.10.
Utorak 18.10.
Srijeda 19.10
Četvrtak20.10. 
Petak 21.10. 
Subota 22.10. 
Nedjelja23.10. 

Stella Artois
filmski tulumi

Kino Europa
Kockice Aferparty I.
 


Kino Europa
DJ Labosh
Kockice Afterparty II.
 

Klub Groove

Češko-hrvatski penzija elektro
DJ Krželj & Krpelj
Marijine Afterpary

Kino Europa
DJ Borovich


Lemon bar
DJ Mayo & Nikky Bumz, live act

Kino Europa
DJ D-GREE
(founke nastay)


Jabuka
K.I.L. digital

MTV PARTIES

Kino Europa
DJ Mario Kovač


Maraschino
DJ Danny Bwoy

Jabuka
Lunapark - DJs Dabi i Franciska


Kino Europa
DJ Frajman

Jabuka
Night of Faith & Devotion